Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
2023-2024

Gemengd liga 3B


Stand
Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Olve 3G (49) 6 4 3 0 1 18-14 37-33 1331-1260
2 Klein Boom 1G (51) 6 5 2 2 1 22-18 55-43 1858-1742
3 Tots Keerbergen 1G (51) 6 5 2 2 1 21-19 44-44 1566-1622
4 Brasschaat 2G (48) 6 5 1 4 0 23-17 53-43 1842-1683
5 Dijlevallei 5G (58) 5 5 1 3 1 19-21 42-48 1601-1691
6 W&L BV 3G (62) 4 5 1 2 2 19-21 44-47 1604-1712
7 De Klamp 1G (61) 1 5 0 1 4 14-26 40-57 1734-1826

Matchen
Tijdstip Thuis Uit Uitslag Locatie Status
zo 3/09/2023 14:00 Dijlevallei 5G (58) Brasschaat 2G (48) 4-4
zo 17/09/2023 13:00 W&L BV 3G (62) Olve 3G (49) 3-5
zo 17/09/2023 18:15 De Klamp 1G (61) Dijlevallei 5G (58) 4-4
za 30/09/2023 16:30 Dijlevallei 5G (58) Tots Keerbergen 1G (51) 4-4
zo 1/10/2023 14:00 Dijlevallei 5G (58) Klein Boom 1G (51) 5-3
zo 1/10/2023 19:00 Brasschaat 2G (48) De Klamp 1G (61) 7-1
zo 1/10/2023 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) W&L BV 3G (62) 5-3
za 14/10/2023 10:30 Olve 3G (49) Tots Keerbergen 1G (51) 5-3
za 28/10/2023 10:30 Olve 3G (49) Dijlevallei 5G (58) 6-2
zo 29/10/2023 13:00 W&L BV 3G (62) Brasschaat 2G (48) 4-4
zo 29/10/2023 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) De Klamp 1G (61) 5-3
zo 5/11/2023 19:00 Klein Boom 1G (51) De Klamp 1G (61) 5-3
zo 12/11/2023 18:15 De Klamp 1G (61) W&L BV 3G (62) 3-5
zo 12/11/2023 19:00 Klein Boom 1G (51) Olve 3G (49) 6-2
zo 26/11/2023 19:00 Klein Boom 1G (51) W&L BV 3G (62) 4-4
zo 26/11/2023 19:00 Brasschaat 2G (48) Tots Keerbergen 1G (51) 4-4
do 30/11/2023 20:00 Brasschaat 2G (48) Klein Boom 1G (51) 4-4
za 9/12/2023 10:30 Olve 3G (49) Brasschaat 2G (48) 0-0
zo 10/12/2023 13:00 W&L BV 3G (62) Dijlevallei 5G (58) 0-0
zo 10/12/2023 18:15 De Klamp 1G (61) Olve 3G (49) 0-0
zo 10/12/2023 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) Klein Boom 1G (51) 0-0
zo 7/01/2024 14:00 Dijlevallei 5G (58) De Klamp 1G (61) 0-0
zo 7/01/2024 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) Olve 3G (49) 0-0
zo 7/01/2024 19:00 Klein Boom 1G (51) Brasschaat 2G (48) 0-0
za 20/01/2024 10:30 Olve 3G (49) De Klamp 1G (61) 0-0
zo 21/01/2024 13:00 W&L BV 3G (62) Klein Boom 1G (51) 0-0
zo 21/01/2024 19:00 Brasschaat 2G (48) Dijlevallei 5G (58) 0-0
zo 4/02/2024 13:00 W&L BV 3G (62) De Klamp 1G (61) 0-0
za 17/02/2024 10:30 Olve 3G (49) W&L BV 3G (62) 0-0
zo 18/02/2024 18:15 De Klamp 1G (61) Brasschaat 2G (48) 0-0
zo 18/02/2024 19:00 Klein Boom 1G (51) Tots Keerbergen 1G (51) 0-0
za 24/02/2024 10:30 Olve 3G (49) Klein Boom 1G (51) 0-0
zo 3/03/2024 13:00 W&L BV 3G (62) Tots Keerbergen 1G (51) 0-0
zo 3/03/2024 14:00 Dijlevallei 5G (58) Olve 3G (49) 0-0
zo 17/03/2024 18:15 De Klamp 1G (61) Klein Boom 1G (51) 0-0
zo 17/03/2024 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) Dijlevallei 5G (58) 0-0
zo 17/03/2024 19:00 Brasschaat 2G (48) W&L BV 3G (62) 0-0
zo 14/04/2024 19:00 Tots Keerbergen 1G (51) Brasschaat 2G (48) 0-0
zo 14/04/2024 19:00 Klein Boom 1G (51) Dijlevallei 5G (58) 0-0
zo 28/04/2024 14:00 Dijlevallei 5G (58) W&L BV 3G (62) 0-0
zo 28/04/2024 18:15 De Klamp 1G (61) Tots Keerbergen 1G (51) 0-0
zo 28/04/2024 19:00 Brasschaat 2G (48) Olve 3G (49) 0-0