Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
2023-2024

Gemengd provinciaal 4A


Stand
Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Berlaar 2G (103) 20 13 8 4 1 66-38 143-87 4241-3675
2 Rita Serveert 3G (109) 15 12 6 3 3 55-41 124-96 4032-3884
3 Klein Boom 8G (109) 15 14 6 3 5 51-61 117-141 4488-4744
4 Poona 3G (99) 13 11 6 1 4 47-41 109-93 3737-3579
5 Brasschaat 6G (104) 12 12 5 2 5 47-49 105-114 3855-3920
6 Heibac 1G (116) 9 13 3 3 7 50-54 115-126 4288-4368
7 Bacss 3G (103) 8 12 3 2 7 39-57 98-131 4006-4279
8 Olve 5G (112) 8 13 2 4 7 45-59 108-131 4168-4366

Matchen
Tijdstip Thuis Uit Uitslag Locatie Status
zo 3/09/2023 10:00 Berlaar 2G (103) Bacss 3G (103) 8-0
ma 11/09/2023 20:00 Poona 3G (99) Bacss 3G (103) 5-3
zo 17/09/2023 19:00 Rita Serveert 3G (109) Berlaar 2G (103) 3-5
zo 17/09/2023 19:00 Klein Boom 8G (109) Olve 5G (112) 4-4
zo 17/09/2023 19:00 Brasschaat 6G (104) Heibac 1G (116) 5-3
ma 25/09/2023 20:00 Poona 3G (99) Berlaar 2G (103) 4-4
za 30/09/2023 10:30 Olve 5G (112) Rita Serveert 3G (109) 4-4
zo 1/10/2023 19:00 Brasschaat 6G (104) Klein Boom 8G (109) 4-4
zo 8/10/2023 19:00 Rita Serveert 3G (109) Brasschaat 6G (104) 6-2
zo 8/10/2023 19:30 Heibac 1G (116) Poona 3G (99) 7-1
vr 13/10/2023 20:15 Bacss 3G (103) Olve 5G (112) 5-3
zo 29/10/2023 19:00 Klein Boom 8G (109) Rita Serveert 3G (109) 5-3
zo 29/10/2023 19:00 Brasschaat 6G (104) Bacss 3G (103) 3-5
zo 29/10/2023 19:30 Heibac 1G (116) Berlaar 2G (103) 3-5
ma 6/11/2023 20:00 Poona 3G (99) Brasschaat 6G (104) 7-1
vr 10/11/2023 20:15 Bacss 3G (103) Klein Boom 8G (109) 2-6
zo 12/11/2023 10:00 Berlaar 2G (103) Olve 5G (112) 6-2
za 18/11/2023 10:30 Olve 5G (112) Poona 3G (99) 2-6
zo 26/11/2023 19:00 Rita Serveert 3G (109) Bacss 3G (103) 5-3
zo 26/11/2023 19:00 Klein Boom 8G (109) Poona 3G (99) 3-5
zo 26/11/2023 19:00 Brasschaat 6G (104) Berlaar 2G (103) 5-3
zo 3/12/2023 19:00 Klein Boom 8G (109) Heibac 1G (116) 5-3
ma 4/12/2023 20:00 Poona 3G (99) Rita Serveert 3G (109) 2-6
vr 8/12/2023 20:15 Bacss 3G (103) Heibac 1G (116) 5-3
za 9/12/2023 10:30 Olve 5G (112) Brasschaat 6G (104) 4-4
zo 10/12/2023 10:00 Berlaar 2G (103) Klein Boom 8G (109) 8-0
zo 10/12/2023 19:30 Heibac 1G (116) Olve 5G (112) 4-4
zo 17/12/2023 19:00 Rita Serveert 3G (109) Heibac 1G (116) 4-4
zo 14/01/2024 10:00 Bacss 3G (103) Poona 3G (99) 2-6
za 20/01/2024 10:30 Olve 5G (112) Klein Boom 8G (109) 7-1
zo 21/01/2024 19:30 Heibac 1G (116) Brasschaat 6G (104) 3-5
zo 4/02/2024 19:00 Klein Boom 8G (109) Berlaar 2G (103) 4-4
zo 4/02/2024 19:00 Brasschaat 6G (104) Olve 5G (112) 7-1
zo 4/02/2024 19:30 Heibac 1G (116) Bacss 3G (103) 5-3
zo 11/02/2024 10:00 Berlaar 2G (103) Rita Serveert 3G (109) 5-3
vr 16/02/2024 20:15 Bacss 3G (103) Rita Serveert 3G (109) 4-4
za 17/02/2024 10:30 Olve 5G (112) Heibac 1G (116) 5-3
zo 18/02/2024 10:00 Berlaar 2G (103) Brasschaat 6G (104) 5-3
ma 19/02/2024 20:00 Poona 3G (99) Klein Boom 8G (109) 3-5
zo 3/03/2024 19:00 Klein Boom 8G (109) Bacss 3G (103) 5-3
zo 3/03/2024 19:00 Brasschaat 6G (104) Poona 3G (99) 5-3
zo 3/03/2024 19:30 Heibac 1G (116) Rita Serveert 3G (109) 2-6
ma 11/03/2024 20:00 Poona 3G (99) Olve 5G (112) 5-3
za 16/03/2024 10:30 Olve 5G (112) Berlaar 2G (103) 3-5
zo 17/03/2024 10:00 Berlaar 2G (103) Heibac 1G (116) 4-4
zo 17/03/2024 19:00 Rita Serveert 3G (109) Klein Boom 8G (109) 6-2
vr 29/03/2024 20:15 Bacss 3G (103) Berlaar 2G (103) 4-4
zo 7/04/2024 19:30 Heibac 1G (116) Klein Boom 8G (109) 6-2
zo 14/04/2024 19:00 Klein Boom 8G (109) Brasschaat 6G (104) 5-3
zo 14/04/2024 19:00 Rita Serveert 3G (109) Olve 5G (112) 5-3
do 18/04/2024 20:00 Rita Serveert 3G (109) Poona 3G (99) 0-0
zo 21/04/2024 10:00 Bacss 3G (103) Brasschaat 6G (104) 0-0
ma 22/04/2024 20:00 Poona 3G (99) Heibac 1G (116) 0-0
za 27/04/2024 10:30 Olve 5G (112) Bacss 3G (103) 0-0
zo 28/04/2024 10:00 Berlaar 2G (103) Poona 3G (99) 0-0
zo 28/04/2024 19:00 Brasschaat 6G (104) Rita Serveert 3G (109) 0-0