Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
2023-2024

Gemengd provinciaal 4C


Stand
Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Opslag 4G (104) 20 11 9 2 0 62-26 118-68 3569-3091
2 Klein Boom 7G (108) 13 12 5 3 4 50-46 117-104 4015-3764
3 Waverse 2G (103) 12 12 4 4 4 46-50 111-116 4083-4071
4 Bacss 4G (108) 12 12 3 6 3 48-48 113-105 3869-3765
5 Spinshuttle 5G (109) 11 12 4 3 5 48-48 103-94 3399-3384
6 Klein Boom 9G (112) 8 12 3 2 7 41-55 94-123 3679-4086
7 Essen 1G (120) 6 11 2 2 7 33-55 74-120 3106-3559

Matchen
Tijdstip Thuis Uit Uitslag Locatie Status
zo 3/09/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Klein Boom 7G (108) 6-2
vr 15/09/2023 20:15 Bacss 4G (108) Essen 1G (120) 4-4
zo 17/09/2023 19:15 Opslag 4G (104) Waverse 2G (103) 7-1
zo 1/10/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Spinshuttle 5G (109) 5-3
zo 1/10/2023 19:00 Essen 1G (120) Klein Boom 9G (112) 3-5
di 10/10/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Essen 1G (120) 8-0
zo 22/10/2023 14:00 Waverse 2G (103) Bacss 4G (108) 4-4
zo 29/10/2023 14:00 Waverse 2G (103) Spinshuttle 5G (109) 6-2
zo 29/10/2023 19:00 Essen 1G (120) Klein Boom 7G (108) 7-1
zo 29/10/2023 19:15 Opslag 4G (104) Klein Boom 9G (112) 6-2
di 7/11/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Opslag 4G (104) 4-4
zo 12/11/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Bacss 4G (108) 4-4
zo 26/11/2023 14:00 Waverse 2G (103) Essen 1G (120) 6-2
zo 26/11/2023 19:15 Opslag 4G (104) Klein Boom 7G (108) 4-4
zo 3/12/2023 10:00 Bacss 4G (108) Spinshuttle 5G (109) 4-4
zo 3/12/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Waverse 2G (103) 4-4
di 5/12/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Klein Boom 9G (112) 7-1
zo 10/12/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Bacss 4G (108) 3-5
zo 10/12/2023 19:00 Essen 1G (120) Opslag 4G (104) 3-5
zo 10/12/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Waverse 2G (103) 3-5
vr 22/12/2023 20:15 Bacss 4G (108) Opslag 4G (104) 2-6
zo 7/01/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Klein Boom 9G (112) 5-3
di 16/01/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Klein Boom 7G (108) 2-6
zo 21/01/2024 14:00 Waverse 2G (103) Opslag 4G (104) 2-6
zo 21/01/2024 19:00 Essen 1G (120) Bacss 4G (108) 1-7
vr 2/02/2024 20:15 Bacss 4G (108) Waverse 2G (103) 4-4
zo 4/02/2024 19:00 Klein Boom 9G (112) Essen 1G (120) 3-5
zo 18/02/2024 14:00 Waverse 2G (103) Klein Boom 9G (112) 2-6
zo 18/02/2024 19:00 Essen 1G (120) Spinshuttle 5G (109) 4-4
zo 18/02/2024 19:15 Opslag 4G (104) Bacss 4G (108) 5-3
di 27/02/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Waverse 2G (103) 6-2
zo 3/03/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Essen 1G (120) 6-2
zo 3/03/2024 19:00 Klein Boom 9G (112) Opslag 4G (104) 2-6
ma 4/03/2024 20:00 Klein Boom 9G (112) Spinshuttle 5G (109) 2-6
vr 15/03/2024 20:15 Bacss 4G (108) Klein Boom 9G (112) 4-4
zo 17/03/2024 14:00 Waverse 2G (103) Klein Boom 7G (108) 4-4
zo 17/03/2024 16:30 Opslag 4G (104) Spinshuttle 5G (109) 8-0
vr 29/03/2024 20:15 Bacss 4G (108) Klein Boom 7G (108) 1-7
di 9/04/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Bacss 4G (108) 2-6
zo 14/04/2024 19:00 Essen 1G (120) Waverse 2G (103) 2-6
zo 14/04/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Opslag 4G (104) 3-5
zo 28/04/2024 16:30 Opslag 4G (104) Essen 1G (120) 0-0

Gemengd provinciaal 4C


Stand
Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Opslag 4G (104) 20 11 9 2 0 62-26 118-68 3569-3091
2 Klein Boom 7G (108) 13 12 5 3 4 50-46 117-104 4015-3764
3 Waverse 2G (103) 12 12 4 4 4 46-50 111-116 4083-4071
4 Bacss 4G (108) 12 12 3 6 3 48-48 113-105 3869-3765
5 Spinshuttle 5G (109) 11 12 4 3 5 48-48 103-94 3399-3384
6 Klein Boom 9G (112) 8 12 3 2 7 41-55 94-123 3679-4086
7 Essen 1G (120) 6 11 2 2 7 33-55 74-120 3106-3559

Matchen
Tijdstip Thuis Uit Uitslag Locatie Status
zo 3/09/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Klein Boom 7G (108) 6-2
vr 15/09/2023 20:15 Bacss 4G (108) Essen 1G (120) 4-4
zo 17/09/2023 19:15 Opslag 4G (104) Waverse 2G (103) 7-1
zo 1/10/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Spinshuttle 5G (109) 5-3
zo 1/10/2023 19:00 Essen 1G (120) Klein Boom 9G (112) 3-5
di 10/10/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Essen 1G (120) 8-0
zo 22/10/2023 14:00 Waverse 2G (103) Bacss 4G (108) 4-4
zo 29/10/2023 14:00 Waverse 2G (103) Spinshuttle 5G (109) 6-2
zo 29/10/2023 19:00 Essen 1G (120) Klein Boom 7G (108) 7-1
zo 29/10/2023 19:15 Opslag 4G (104) Klein Boom 9G (112) 6-2
di 7/11/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Opslag 4G (104) 4-4
zo 12/11/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Bacss 4G (108) 4-4
zo 26/11/2023 14:00 Waverse 2G (103) Essen 1G (120) 6-2
zo 26/11/2023 19:15 Opslag 4G (104) Klein Boom 7G (108) 4-4
zo 3/12/2023 10:00 Bacss 4G (108) Spinshuttle 5G (109) 4-4
zo 3/12/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Waverse 2G (103) 4-4
di 5/12/2023 20:00 Spinshuttle 5G (109) Klein Boom 9G (112) 7-1
zo 10/12/2023 19:00 Klein Boom 7G (108) Bacss 4G (108) 3-5
zo 10/12/2023 19:00 Essen 1G (120) Opslag 4G (104) 3-5
zo 10/12/2023 19:00 Klein Boom 9G (112) Waverse 2G (103) 3-5
vr 22/12/2023 20:15 Bacss 4G (108) Opslag 4G (104) 2-6
zo 7/01/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Klein Boom 9G (112) 5-3
di 16/01/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Klein Boom 7G (108) 2-6
zo 21/01/2024 14:00 Waverse 2G (103) Opslag 4G (104) 2-6
zo 21/01/2024 19:00 Essen 1G (120) Bacss 4G (108) 1-7
vr 2/02/2024 20:15 Bacss 4G (108) Waverse 2G (103) 4-4
zo 4/02/2024 19:00 Klein Boom 9G (112) Essen 1G (120) 3-5
zo 18/02/2024 14:00 Waverse 2G (103) Klein Boom 9G (112) 2-6
zo 18/02/2024 19:00 Essen 1G (120) Spinshuttle 5G (109) 4-4
zo 18/02/2024 19:15 Opslag 4G (104) Bacss 4G (108) 5-3
di 27/02/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Waverse 2G (103) 6-2
zo 3/03/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Essen 1G (120) 6-2
zo 3/03/2024 19:00 Klein Boom 9G (112) Opslag 4G (104) 2-6
ma 4/03/2024 20:00 Klein Boom 9G (112) Spinshuttle 5G (109) 2-6
vr 15/03/2024 20:15 Bacss 4G (108) Klein Boom 9G (112) 4-4
zo 17/03/2024 14:00 Waverse 2G (103) Klein Boom 7G (108) 4-4
zo 17/03/2024 16:30 Opslag 4G (104) Spinshuttle 5G (109) 8-0
vr 29/03/2024 20:15 Bacss 4G (108) Klein Boom 7G (108) 1-7
di 9/04/2024 20:00 Spinshuttle 5G (109) Bacss 4G (108) 2-6
zo 14/04/2024 19:00 Essen 1G (120) Waverse 2G (103) 2-6
zo 14/04/2024 19:00 Klein Boom 7G (108) Opslag 4G (104) 3-5
zo 28/04/2024 16:30 Opslag 4G (104) Essen 1G (120) 0-0