2021-2022

Liga

Gemengd liga 3D

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 OLVE 2G 2 1 1 0 0 7-1 15-3 370-202
2 Brasschaat 2G 2 1 1 0 0 6-2 14-7 387-352
3 Klein Boom 1G 2 1 1 0 0 5-3 12-7 359-299
4 Royal Antwerp 3G 2 2 1 0 1 6-10 14-24 581-749
5 De Nekker 2G 0 1 0 0 1 3-5 9-11 379-379
6 W&L 4G 0 2 0 0 2 5-11 14-26 651-746

Dames liga 2C

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Dijlevallei 2D 5 4 2 1 1 21-11 43-33 1391-1347
2 Brasschaat 1D 3 2 1 1 0 9-7 20-15 646-582
3 Looise 1D 3 2 1 1 0 9-7 20-16 685-645
4 Klein Boom 1D 2 3 0 2 1 9-15 22-32 936-991
5 Tienen 1D 1 2 0 1 1 5-11 16-22 662-709
6 W&L 2D 0 1 0 0 1 3-5 7-10 263-309

Provinciaal

Gemengd provinciaal 1A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Klein Boom 2G (65) 4 3 2 0 1 12-12 28-28 1023-1048
2 Opslag 1G (60) 2 1 1 0 0 6-2 13-5 348-280
3 De Klamp 1G (64) 2 2 1 0 1 10-6 23-16 738-686
4 Turnhout 1G (64) 2 2 1 0 1 9-7 19-17 645-633
5 Rijkerack 1G (70) 2 2 1 0 1 7-9 17-22 708-729
6 Huirtuits Dropke 2G (71) 0 1 0 0 1 3-5 8-10 326-332
7 Brasschaat 4G (70) 0 1 0 0 1 1-7 4-14 285-365

Gemengd provinciaal 3A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Klein Boom 3G (86) 4 2 2 0 0 14-2 29-6 706-509
2 Herentals 3G (91) 4 2 2 0 0 13-3 29-12 822-676
3 Noorderwijkse 2G (87) 2 1 1 0 0 5-3 10-6 292-241
4 Olympia 1G (98) 2 3 1 0 2 12-12 27-28 961-974
5 Zoersel 2G (98) 0 1 0 0 1 2-6 5-13 283-346
6 Rijkerack 3G (91) 0 1 0 0 1 0-8 1-16 226-360
7 Spinshuttle 3G (100) 0 2 0 0 2 2-14 10-30 617-801

Gemengd provinciaal 3B

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Brasschaat 5G (85) 4 2 2 0 0 13-3 26-8 676-532
2 Spinshuttle 2G (96) 4 2 2 0 0 11-5 24-15 739-676
3 Klein Boom 4G (88) 3 2 1 1 0 9-7 22-18 705-665
4 Rita Serveert 2G (85) 1 1 0 1 0 4-4 10-10 355-323
5 Opslag 2G (86) 0 1 0 0 1 3-5 6-10 266-307
6 Poona 3G (85) 0 1 0 0 1 2-6 7-14 349-396
7 Huirtuits Dropke 3G (92) 0 3 0 0 3 6-18 18-38 903-1094

Gemengd provinciaal 3C

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 De Nekker 3G (91) 4 2 2 0 0 15-1 31-6 757-528
2 Merksplas 1G (88) 4 2 2 0 0 14-2 29-10 775-629
3 Herentals 4G (100) 2 2 1 0 1 8-8 20-20 741-745
4 Amateurs 1G (100) 2 2 1 0 1 6-10 13-21 562-631
5 Molse 3G (90) 0 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0
6 Klein Boom 5G (95) 0 1 0 0 1 1-7 4-14 272-353
7 Duffel 1G (106) 0 3 0 0 3 4-20 14-40 880-1101

Gemengd provinciaal 4A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Berlaar 1G (107) 4 2 2 0 0 11-5 25-13 754-578
2 Rita Serveert 3G (103) 4 2 2 0 0 11-5 23-11 643-547
3 Zandhoven 1G (103) 2 1 1 0 0 5-3 10-6 306-237
4 Plumula 4G (119) 2 2 1 0 1 8-8 17-20 595-679
5 Klein Boom 6G (103) 0 1 0 0 1 2-6 7-13 324-398
6 Opslag 4G (112) 0 2 0 0 2 6-10 12-20 526-610
7 Amateurs 2G (110) 0 2 0 0 2 5-11 13-24 581-680

Gemengd provinciaal 4C

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Duffel 2G (107) 6 3 3 0 0 18-6 37-16 1038-894
2 Amateurs 3G (111) 4 3 2 0 1 15-9 32-24 994-974
3 Berlaar 2G (113) 2 1 1 0 0 5-3 11-8 339-323
4 Klein Boom 7G (110) 2 3 1 0 2 10-14 26-31 1053-1036
5 Brasschaat 6G (108) 0 1 0 0 1 3-5 7-10 289-298
6 Spinshuttle 4G (103) 0 1 0 0 1 1-7 3-14 235-336
7 Plumula 3G (105) 0 2 0 0 2 4-12 12-25 614-701

Gemengd provinciaal 4D

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Beerke 3G (106) 5 3 2 1 0 14-10 33-25 1093-997
2 Klein Boom 8G (110) 3 2 1 1 0 9-7 22-16 680-675
3 Spinshuttle 5G (112) 2 2 1 0 1 10-6 21-15 665-574
4 Zoersel 4G (105) 2 2 0 2 0 8-8 18-17 621-627
5 Sint Job 1G (107) 1 1 0 1 0 4-4 9-10 355-331
6 Waverse 3G (109) 1 2 0 1 1 7-9 18-22 708-760
7 Rijkerack 4G (107) 0 2 0 0 2 4-12 10-26 546-704

Gemengd provinciaal 5A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Berlaar 3G (127) 3 2 1 1 0 12-4 26-10 697-522
2 Baret 1G (123) 3 2 1 1 0 9-7 22-17 708-660
3 Oelegem 1G (135) 2 2 1 0 1 9-7 21-15 638-608
4 Rita Serveert 4G (130) 2 2 1 0 1 7-9 15-19 527-569
5 Opslag 5G (120) 2 2 1 0 1 5-11 13-23 525-669
6 Klein Boom 9G (124) 2 3 1 0 2 11-13 23-30 895-922
7 Duffel 3G (133) 1 1 0 1 0 4-4 8-10 311-326
8 Bacss 4G (127) 1 2 0 1 1 7-9 17-21 657-682

Dames provinciaal 1A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Huirtuits Dropke 1D (55) 4 3 2 0 1 17-7 35-17 978-767
2 Noorderwijkse 1D (52) 2 1 1 0 0 6-2 13-4 336-268
3 Poona 1D (56) 2 1 1 0 0 5-3 12-7 369-312
4 Waverse 1D (54) 2 2 1 0 1 11-5 23-12 648-554
5 Bacss 1D (65) 0 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0
6 Beerke 2D (65) 0 1 0 0 1 1-7 4-15 285-374
7 Klein Boom 2D (55) 0 2 0 0 2 0-16 0-32 331-672

Heren provinciaal 2A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 De Pluim 1H (54) 4 3 2 0 1 13-11 32-26 1103-1079
2 Klein Boom 1H (47) 3 2 1 1 0 11-5 25-13 757-688
3 Smash 1H (57) 3 2 1 1 0 9-7 20-17 706-677
4 Olve 3H (47) 3 3 1 1 1 14-10 30-24 1008-964
5 De Klamp 2H (47) 2 2 1 0 1 6-10 14-21 616-640
6 Royal Antwerp 4H (53) 2 3 0 2 1 10-14 23-31 977-1054
7 Brasschaat 3H (47) 1 1 0 1 0 4-4 9-11 394-397
8 Beerke 1H (47) 0 2 0 0 2 5-11 14-24 682-744

Heren provinciaal 3D

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Geelse 2H (60) 4 2 2 0 0 14-2 28-7 700-527
2 Olve 4H (57) 4 2 2 0 0 12-4 26-15 779-737
3 Bacss 3H (56) 3 2 1 1 0 9-7 20-17 674-689
4 Klein Boom 2H (59) 2 2 1 0 1 8-8 20-18 690-676
5 Spinshuttle 2H (67) 1 3 0 1 2 5-19 17-39 941-1089
6 Amateurs 1H (70) 0 1 0 0 1 2-6 6-14 327-381
7 Duffel 2H (64) 0 2 0 0 2 6-10 16-23 703-715

Heren provinciaal 3E

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 Merksplas 2H (63) 4 2 2 0 0 15-1 31-5 739-554
2 Smash 2H (58) 4 2 2 0 0 14-2 29-6 711-466
3 Zandhoven 1H (70) 2 2 1 0 1 11-5 23-12 661-568
4 De Nekker 3H (56) 2 2 1 0 1 7-9 17-20 646-677
5 Olve 6H (68) 0 2 0 0 2 1-15 4-31 463-721
6 Klein Boom 3H (66) 0 2 0 0 2 0-16 2-32 479-713

Heren provinciaal 4A

Team Punten # + = - Wedstrijden Games Punten
1 De Pluim 4H (70) 4 2 2 0 0 11-5 24-12 700-566
2 Torpedo 1H (74) 3 2 1 1 0 9-7 20-19 704-711
3 Klein Boom 4H (75) 3 3 1 1 1 12-12 27-28 965-1016
4 Spinshuttle 3H (73) 2 1 1 0 0 5-3 12-9 397-387
5 Rijkerack 3H (77) 0 1 0 0 1 3-5 8-10 336-332
6 Turnhout 2H (72) 0 1 0 0 1 3-5 9-11 375-375
7 Beerke 3H (70) 0 2 0 0 2 5-11 14-25 656-746